Nincs Mikulás Rallye Osváth Péter nélkül, és ezt a több, mint 2 évtizedes trendet idén sem szakítja meg a balatonfüredi pilóta

olvass tovább

Egy igazi shownak így kell kinéznie!

• augusztus 14, 2022

Teljes mértékig elégedett volt a 2. ZEG Rally Show végén Osváth Péter. A jobb oldalon ülők széles mosollyal szálltak ki a Skodából, a balatonfüredi pilóta is kellemesen érezte magát és igyekezett a lehető legtöbbet kihozni a murva szettes kompozícióból, jövőre pedig jöhet az aszfalt specifikáció.

Marad a murva szett

• augusztus 06, 2022

Akár csak a tavaly, úgy idén is rajthoz áll a ZEG Rally Show-n Osváth Péter, ráadásul 2021-hez hasonlóan ismét murva belátások és abroncsok lesznek a Skoda Fabia Rally2 EVO-n

Bukfenc és rali Kánaán

• június 07, 2022

A Rally Velenje ugyan kieséssel zárult Osváth Péter és Papp Tamás számára, de a Skodás pilóta a balesetük ellenére is pozitívan nyilatkozott a Mitropa Kupa negyedik, szlovén állomásáról.

Az igazi rali itt kezdődik

• május 26, 2022

Az abszolút második és a Mitropa Kupa első helyén végzett az Osváth Péter - Papp Tamás kettős az Opatija Rally-n. A rutinos pilóta rengeteg új impulzussal gazdagodott a horvátországi futamon, így volt mit felidéznie a verseny után

Ugrás az ismeretlenbe!

• május 08, 2022

Osváth Péter már tavaly év végén elhatározta, hogy 2022-ben körbe néz a környező országok versenypályáin, így a kedvenc hazai futamai mellett a Mitropa Kupa egyes állomásain is próbára teszi a tudását. Az Opatia Rally-val pedig kezdetét veszi a külföldi kaland.

Kockázatmentes Salgó

• április 11, 2022

Az abszolút hatodik helyen végzett a Rally1 Bajnokság nyitó futamán, a Salgó Rally-n Osváth Péter, akinek ez alkalommal - Papp Tamás távollétében - Répás Zoltán diktálta az itinert a nógrádi viadalon.

Cered viszi a pálmát!

• március 25, 2022

Egy megfázás vetett véget az Osváth Péter - Papp Tamás duó versenyének Orfűn, de a Skodás pilóta azóta felgyógyult és teljes erőbedobással készül a Rally1 Bajnokság nyitó futamára, a Salgó Rally-ra.